دوربین بولت لیست قیمت انواع دوربین مداربسته بولت | binacctv

مجله خبری دوربین مداربسته بینا دوربین مداربسته در فضای داخلی ساختمان از نظر اخلاقی و قانونی زمانی مجاز است که همه اعضای خانواده از وجود دوربین مداربسته در خانه اطلاع داشته باشند. به افراد متفرقه و مهمانانی که به آن خانه می آیند نیز باید اطلاع رسانی شود تا آن ها بدانند که توسط دوربین مدار بسته، تحت نظارت قرار گرفته اند. به کارگیری دوربین مداربسته در فضاهای شخصی مثل حمام و سرویس بهداشتی اخلاقی نیست و جرم محسوب میشود و نیاز به اخذ مجوز قانونی دارد.

دوربین کنترل کودک

علاوه بر این، نصب آنها آسان است زیرا هیچ سیمی برای برق یا اینترنت وجود ندارد. با این حال، این دستگاه‌های فضای باز به دلیل محدودیت‌های انرژی باتری، قادر به ضبط مداوم نیستند. دوربین های فضای باز بدون سیم کاملا بی سیم هستند که حتی نیازی به اتصال به پریز ندارند.

دوربین مداربسته HD CVI دام داهوا مدل HAC-T1A51P

مورد اول انتخاب نادرست کاربران است که به دلیل عدم داشتن اطلاعات فنی در مورد انتخاب صحیح نوع هاردی که باید برای دستگاه ذخیره ساز خود داشته باشند اغلب باعث می شود که هارد مذکور باعث سوختگی شود. 3- سیستم نظارتی برای عملکرد بی وقفه، به هاردی نیاز دارد که در برابر گرما پایدارتر است و عملکرد بهتری دارد. ۱-در این شبکه کل سیستم غیر متمرکز است در واقع یک نفر نمی تواند تنظیمات قابلیت دسترسی کل شبکه را تعیین کند.

  • از سوی دیگر افزایش تقاضای مردم برای خرید و نصب این محصول در منزل یا محل کار خود، شرکت های مختلف خارجی و داخلی را از سالها پیش بر آن داشته است تا به رقابتی تنگاتنگ برای ارائه محصولات خود در بازار بپردازند.
  • دوربین های گلوله ارزش زیادی برای پول ارائه می دهند و یک انتخاب عالی برای برنامه های امنیتی و نظارتی هستند.
  • در برخی موارد چند مامور امنیتی قادر به مشاهده پخش زنده این تلویزیون مداربسته CCTV هستند.
  • نرخ، کیفیت، سرعت در ارائه خدمات و برخورد و پاسخگویی مناسب و… مسلما از مهمترین عوامل برای تصمیم گیری و اقدام به تهیه برای مشتریان است.

در غیر اینصورت دوربین بولت با رزولوشن 2 یا 4 مگاپیکسل هم کار شما را راه می‌اندازد. از لحاظ فنی توصیه می‌شود از هارد دیسک‌ های نظارتی استفاده شود، زیرا این هارد ها به‌صورتی طراحی شده‌اند که می‌توان 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته از آنها استفاده کرد و لذا می‌توانند از عهده برنامه‌های ضبط طولانی مدت برآیند. نوع دیگری از کابل کواکسیال، RG6 است که عایقی ضخیم تر از RG59 دارد و برای انتقال پهنای باند بالاتر مانند اینترنت مناسب تر است.

لیست قیمت دستگاه DVR سیماران

برای خرید دوربین مداربسته بدون واسطه می توانید از سراسر کشور در فروشگاه اینترنتی کارپیما اقدام به خرید نمایید. اگرچه دوربین مدار بسته بولت را در فضای داخلی هم می‌توان نصب کرد اما به‌عنوان یک دوربین دیواری و به‌علت مقاومت بالای دوربین در برابر شرایط مختلف آب‌و‌هوایی، عموما برای فضای آزاد مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. دوربین بولت در برابر گردوغبار و رطوبت و به‌طور کلی شرایط نامساعد جوی مقاوم بوده و با خیال راحت می‌توانید آن را در باغ، ورودی و خروجی اماکن، پارکینگ‌ها، کارخانجات، انبار‌ها و … نصب کنید.

http://dekorasiyon.ir