معرفی صرافی ارزدیجیتال KuCoin کوکوین + آموزش ثبت نام و کار با آن

KuCoin یکی از جدیدترین صرافی‌ها در بازار رمزارزها است که در ماه مه سال 2017 به دست گروهی از متخصصان باتجربه که قبلاً در پروژه‌هایی مانند Ant Financial و iBox PAY مشارکت داشتند، ایجاد شد. کاربران ایرانی می توانند با ابزارهای تغییر آی پی در این صرافی ثبت نام کرده و بدون نیاز به احراز هویت از خدمات آن استفاده نمایند. توکن ها یکی از مهم ترین امکانات پلتفرم کوکوین محسوب می شوند.

کمیسیون برداشت در این صرافی کمترین هزینه در میان سایر صرافی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال محسوب شده و بسته به نوع رمزارز متفاوت است. برای مثال هر زمانی که کاربر قصد برداشت داشته باشد هزینه برداشت بیت‌کوین برابر با ۰.۰۰۰۴ BTC خواهد بود که این میزان کمتر از متوسط هزینه‌های برداشت در سایر صرافی‌ها است. در صفحه اصلی صرافی کوکوین، موس خود را روی علامت پروفایل نگهدارید تا منویی برای شما باز شود، از منوی باز شده گزینه account security را انتخاب کنید . در این مرحله ثبت نام شما در صرافی کوکوین انجام شده و صرفا انجام برخی از اقدامات برای امنیت حسابتان باقی مانده که در ادامه آموزش خواهیم داد. در تب AI Parameters مواردی همچون رنج قیمت Price Range و یا Placed Orders به طور پیش فرض تعیین شده است.

اعتبار بروکر ها و بسیاری از المان های هر بروکر را نیز در مقاله های خود بیان کرده ایم. با این وجود، صرافی کوکوین برای انجام معاملات امن است و همچنان با حجم بالای معاملات روزانه یکی از بازارهای نقدینگی است. در زمان نوشتن این مقاله، صرافی قراردادهای آتی را برای بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کَش ، بیت کوین SV، چین لینک ، یونی سواپ و بسیاری دیگر ارائه می‌دهد. اساسی ترین نوع سفارش است که از آن برای خرید بیت کوین در قیمت لحظه‌ای استفاده می‌شود.

این صرافی دارا قسمتی است که کاربران آن می توانند پرسش های خود را در زمینه ی رمزارزها مطرح کنند. این بدان معناست که بابت واریز معاملات مربوطه ، یک پنی هم از کاربران دریافت نمی‌شود. در صفحه اصلی موس کامپیوتر خود را روی گزینه trade نگه می دارید و از منویی که برای شما باز می شود گزینه spot trading را انتخاب می نمایید.

بر اساس گفتگوی ما با این صرافی، ایرانیان حتی نیازی به تغییر آی پی نیز ندارند. اما با این حال ما توصیه می‌کنیم اگر مبالغ معامله شما زیاد است جانب احتیاط را رعایت کنید و ترجیحا از VPS استفاده کنید. چرا که احتمال تغییر سیاست‌های صرافی‌ها در آینده منتفی نیست. این هزینه بر اساس ساختار لایه‌ایی است، اما محدودیت حجم معاملات و هزینه‌های سازنده/گیرنده متفاوت است.