معرفی صرافی ارزدیجیتال KuCoin کوکوین + آموزش ثبت نام و کار با آن

صرافی #کوکوین موقتا برداشت #SOL مسدود کرده است.#ارزدیجیتال #بلاکچین #کریپتو #رمزارز #خبر #KuCoin #Solana $SOL #Exchangehttps://t.co/LeUq2rv9mk

— Trader Dana (@TraderDana) April 12, 2022

ضوابط صرافی مذکور امروزه همانند ضوابط صرافی بایننس تالیف نشده اما این عمل امکان دارد به زودی صورت گیرد. بدین علت کاربران کشور ایران ضروری است با احتیاط در این صرافی مشغول به کار شوند. بایستی به این مسئله توجه نمایید که این تغییر، ریسک مسدود سازی اکانت جهت اکانت های مشکوک را دارد و احتمال برداشت سرمایه توسط کاربر وجود ندارد. با همه محدودیت های امنیتی که در خصوص این کشور وجود دارد از دیگر محدودیت هایی که در خصوص این کشور صدق می کند عدم بکارگیری خدمات این نوع صرافی می باشد.

کارمزد معاملات فیوچرز (Futures) صرافی کوکوین

کمیسیون برداشت در این صرافی کمترین هزینه در میان سایر صرافی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال محسوب شده و بسته به نوع رمزارز متفاوت است. برای مثال هر زمانی که کاربر قصد برداشت داشته باشد هزینه برداشت بیت‌کوین برابر با ۰.۰۰۰۴ BTC خواهد بود که این میزان کمتر از متوسط هزینه‌های برداشت در سایر صرافی‌ها است. در صفحه اصلی صرافی کوکوین، موس خود را روی علامت پروفایل نگهدارید تا منویی برای شما باز شود، از منوی باز شده گزینه account security را انتخاب کنید . در این مرحله ثبت نام شما در صرافی کوکوین انجام شده و صرفا انجام برخی از اقدامات برای امنیت حسابتان باقی مانده که در ادامه آموزش خواهیم داد. در تب AI Parameters مواردی همچون رنج قیمت Price Range و یا Placed Orders به طور پیش فرض تعیین شده است.

این صرافی دارا قسمتی است که کاربران آن می توانند پرسش های خود را در زمینه ی رمزارزها مطرح کنند. این بدان معناست که بابت واریز معاملات مربوطه ، یک پنی هم از کاربران دریافت نمی‌شود. در صفحه اصلی موس کامپیوتر خود را روی گزینه trade نگه می دارید و از منویی که برای شما باز می شود گزینه spot trading را انتخاب می نمایید.