معرفی صرافی ارزدیجیتال KuCoin کوکوین + آموزش ثبت نام و کار با آن

بر اساس گفتگوی ما با این صرافی، ایرانیان حتی نیازی به تغییر آی پی نیز ندارند. اما با این حال ما توصیه می‌کنیم اگر مبالغ معامله شما زیاد است جانب احتیاط را رعایت کنید و ترجیحا از VPS استفاده کنید. چرا که احتمال تغییر سیاست‌های صرافی‌ها در آینده منتفی نیست. این هزینه بر اساس ساختار لایه‌ایی است، اما محدودیت حجم معاملات و هزینه‌های سازنده/گیرنده متفاوت است.

صرافی #کوکوین موقتا برداشت #SOL مسدود کرده است.#ارزدیجیتال #بلاکچین #کریپتو #رمزارز #خبر #KuCoin #Solana $SOL #Exchangehttps://t.co/LeUq2rv9mk

— Trader Dana (@TraderDana) April 12, 2022

کمیسیون برداشت در این صرافی کمترین هزینه در میان سایر صرافی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال محسوب شده و بسته به نوع رمزارز متفاوت است. برای مثال هر زمانی که کاربر قصد برداشت داشته باشد هزینه برداشت بیت‌کوین برابر با ۰.۰۰۰۴ BTC خواهد بود که این میزان کمتر از متوسط هزینه‌های برداشت در سایر صرافی‌ها است. در صفحه اصلی صرافی کوکوین، موس خود را روی علامت پروفایل نگهدارید تا منویی برای شما باز شود، از منوی باز شده گزینه account security را انتخاب کنید . در این مرحله ثبت نام شما در صرافی کوکوین انجام شده و صرفا انجام برخی از اقدامات برای امنیت حسابتان باقی مانده که در ادامه آموزش خواهیم داد. در تب AI Parameters مواردی همچون رنج قیمت Price Range و یا Placed Orders به طور پیش فرض تعیین شده است.