قیمت سقف کناف ضد حریق و ضد رطوبت موارد استفاده از سقف کناف ضد آب رویا هوس-کناف آوگون

پانل های گچی معمولی برای محیط های خشک و بدون خطر آتش سوزی استفاده می شود. هم چنین ضخامت پانل سقف کناف در دو تیپ ۹/۵ و ۱۲/۵ دسته بندی می شود. اگر شما فردی هستید که در مورد طرح ها بسیار سخت پسند هستید، سقف های گچی بهترین گزینه برای شما هستند. محصول کناف تولیدی شرکت مدرن سازان رادیس دارای بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب می باشد.

صفحه کناف با ضخامت ۱۵ و ۱۸ میلی متر یا بالاتر

معمولا از سقف گچی اف ار در مناطقی که نیاز به محافظت از آتش دارند، می توان استفاده نمود. در نصب و اجرایی سقف کناف فقط کمی با گرد و غبار همراه است. و توجه نداریم که کناف، یک دکوراسیون ساده برای منزل ما نیست، بلکه پای ایمنی خودمان در میان است. بنابراین توصیه ما به شما این است، هنگام خرید بیشتر کیفیت محصول را در در نظر بگیرید. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کناف و نحوه اجرا و قیمت روز آن با ما در تماس بوده و یا با مراجعه به آدرس اینترنتی radiscompany.com پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .

معمولا شرکت ها بر اساس تعداد نفرات و دستمزد آنها، مدل کناف، متراژ سقف، تعداد تایل های گچی استفاده شده، نوع مصالح درزگیر، هزینه ایاب و ذهاب و غیره هزینه را بر اساس هر مترمربع از شما اخذ می کنند. تمام این عوامل بعلاوه نیروی کار مورد استفاده و متریال و زمان صرف شده تعیین کننده قیمت کناف سقف آشپزخانه و پذیرایی می باشد. در واقع سقف یکی از مهم ترین اجزای هر منزلی است و از این رو زیباسازی آن تاثیر زیادی بر زیبایی و جلوه منازل دارد.

هزینه اجرای کناف در تهران

قیمت سقف کناف ضد حریق و ضد رطوبت موارد استفاده از سقف کناف ضد آب رویا هوس-کناف آوگون در پایان، قیمت بر اساس تعداد ورق کار شده در سقف محاسبه هزینه سقف کناف میشه. طراحی کناف سقفپذیرایی امروزه به یکی از المان های جذاب در ساختار پذیرایی تبدیل شدهاست. طراحی کناف پذیرایی هیچ محدودیتی ندارد و می توانید هر چیزی که مدنظرتان است را ایجاد کنید. امروزه علایق بیشتر به سمت سبک های مدرن کشیده شده استبه همین علت کناف کاری دیوار پذیرایی با استفاده از طرح کنافمدرن یک ترکیب زیبا و ماندگار ایجاد می کند که هیچگاه از مد نمی افتد. همچنینبه علت امکان رنگ پذیری بالای کناف کاری سقف پذیرایی این نوع سقف قابلیتتلفیق با تمام موارد دیگر موجود در فضا را نیز دارد. به طور کلی قیمت اجرای دیوار کناف و یا قیمت اجرای سقف کناف بسته به متراژ و نوع طراحی و شرایط اجرا متفاوت هستند.

  • همچنین به دلیل بالا بودن میزان رطوبت در حمام و سرویس بهداشتی نیز، استفاده از کناف ضد رطوبت پیشنهاد می گردد.
  • کناف را می توان در تمام سقف و یا تنها در بخشی از سقف اجرا نمود.
  • در زمان اجرا کناف شما می توانید ارتفاع سقف را به صورت دلخواه تغییر دهید.
  • هزینه سقف کاذب آلومینیومی نسبت به انواع دیگر سقف کاذب کمتر است.
  • که تعداد ان ها بستگی به متراژ سقف و زمانی که صاحب خانه تعیین میکند دارد.
حاصل این تلاش ها همواره منجر به اجرای دقیق پروژه ها در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه ها همراه بوده است. چنانچه وسعت پروژه کناف کاری سقف یا دیوار به حدی باشد که یک نفر نتواند آن را در زمان مشخص‌شده به پایان برساند، متخصص کناف کار از چند نیروی اضافه استفاده خواهد کرد. درزگیری و بتونه کاری کناف یکی از اصلی ترین مراحل اجرای کناف است و هر چه از مصالح باکیفیت تر استفاده شود قطعا کیفیت کار انجام شده بالاتر میرود.