سقف کاذب پی وی سی اجرای سقف pvc فروش انواع سقف pvc سقف کاذب

اگر فاصله بین سقف اصلی و سقف کاذب بیشتر از یک متر باشد، بهتر است که برای نصب کردن آویزها، شبکه ای از پروفیل های فلزی که نصب شده و بعد از آن آویزها به آن اجرای سقف کاذب وصل می شوند. هزینه اجرا و قیمت سقف طلقی نیز همانند سقف (کی پلاس پارس) مناسب می باشد. قیمت اجرای این سقف به اندازه ی سقف (کی پلاس پارس) مناسب نمی باشد. سقف کاذب با پنل گچی آماده یک جایگزین بسیار مناسب برای سقف های گچبری شده قدیمی می باشد که بسیار وزن سبکی نسبت به سقف های گچبری شده سابق دارند. این سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) بیشتر در راهروهای هتل ها، بیمارستان ها و ….

سقف کاذب پی وی سی اجرای سقف pvc فروش انواع سقف pvc سقف کاذب

سقف کاذب ۶۰۶۰ سادهجهت نصب سقف کاذب میتوانید با شرکت هماهنگ کنید جهت مشاهده تصاویر آسمان مجازی به گالری تصاویر و یا کانال تلگرام آسمان مجازی کلیک کنید. جهت مشاهده انواع تصاویر سقف کاذب گچی پی وی سی آلومینیومی آکوستیک به این بخش سقف کاذبمراجعه کنید. همچنین قابلیت دسترسی به سقف زیرین (سقف اصلی) را نیز فراهم می کند. در مقایسه با سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) می توان به این نکته اشاره کرد که نمی توان از سقف گریلیوم در واحد های مسکونی مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق خواب و پذیرایی و …. برای نمونه می توان گفت سقف کاذب یکپارچه بیشتر در واحدهای مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد اما برای بیمارستان ها و دفاتر اداری و … سقف کاذب مشبک مناسب است. بنابراین باید کاربری فضا را در انتخاب سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) در نظر گرفت.

اجرای سقف کاذب – تعرفه قیمت اجرا و نصب سقف کاذب tel: 02144594412

سقف کاذب یکپارچه با پنل گچی CLEANEO یک عایق صوتی بسیار قوی و مناسب محسوب می شود که در اکثر مکان های عمومی شلوغ مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از تایل آکوستیک می تواند تاثیر خوبی در جذب صوت و عایق صوتی نمودن سقف کناف (کی پلاس پارس) ایجاد کند. اما باید به این نکته اشاره کرد که سقف دکوراتیو مشبک کناف (کی پلاس پارس) از تعدادی تایل سقف تشکیل می شود که به صورت شبکه ای و کنار هم و معلق درون این سازه فولادی قرار می گیرند. یکی از دلایل اینکه بسیار از آن استفاده می شود مقاوم بودن در برابر حرارت و حشرات و قارچ و مقاومت در برابر رطوبت بسیار بالا است و از طرفی قیمت آن مقرون به صرفه می باشد. یکی دیگر از مزایای آن می توان به پانل های طولی و تایل های پی وی سی اشاره کرد.

کارشناسان سمیران شما را در مسیر انتخابی زیبا و دلنشین برای محیط دلخواهتان راهنمایی خواهند کرد. بخاطر جنس وینیل کلراید که گفته شد بسیار قابل اشتعال است، بنابراین در محیط های اداری و همچنین پارکینگ های آپارتمانها نیاز به مجوز آتش نشانی و شهرداری دارد. در طراحی آشپزخانه، حمام و سرویس و پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آکس طرح و ساخت است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است. اجرایسازه کاذبنقش بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی دارد؛ زیرا از هدر رفت انرژی گرمایشی و سرمایشی جلوگیری می کند. • اگر قصد نصب یک پانل بزرگ نور فلورسنت (نظیر پانل داخل سرویس‌های بهداشتی و حمام) را دارید‌‌، خط خود را در فاصله‌ی ۱۵ سانتی متری بکشید تا پانل شفاف پلاستیکی خیلی به لامپ نزدیک نباشد.

چگونه قیمت نصب سقف کاذب را از “خدمت از ما” دریافت کنیم؟

دارد و برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها می توانید با ما تماس بگیرید. گاهی اوقات نمای داخلی خوب نیست و می خواهید آن را تغییر دهید بنابراین می توانید از انواع سقف های کاذب استفاده کنید. در گاهی دیگر از اوقات می‌خواهید تاسیسات را به گونه ای رد کنید که دیده نشوند و در این صورت می توانید از سقف کاذب استفاده کنید. اغلب تعداد و فاصله بین آویزها هم متناسب با جنس سقف کاذب و نیز تعداد روشنایی های مورد نظر صورت می گیرد.

سقف کاذب

این عواقب در رابطه با سایر سقف‌های کاذب هم به همین منوال خواهد بود. اجرای صحیح سقف کاذب باعث زیبا دیده شدن سقف کاذب می شود و باید همیشه در نظر داشته باشیم. با اجرای درست و صحیح می توانیم نظر پیمانکاران را به خود جلب نماییم‌.همان طور که مصالح مرغوب در سقف کاذب باعث کیفیت سقف میشود اجرای سقف کاذبصحیح و درست هم باعث کیفیت و خوب دیده شدن نمای ساختمان ما می شود. پس سعی کنیم در اجرای سقف کاذباز نصاب های کار آزموده و آمورش دیده شرکت های معتبر استفاده کنیم.، تا برای اجرای سقف کاذببه مشکل نخوریم. تمامی پروژه های قابل اجرا توسط شرکت آدلی آرا بنا در لیست زیر موجود است که انواع پروژه های سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) را شامل می شود و در اکثر مکان های عمومی و خصوصی قابل اجرا است. در ایران با توجه به شرایط جوی و آب و هوای متغیر چهار فصلی که در شهر های مختلف دارد و همچنین با توجه به ایمن سازی ساختمان ها، واحد های مسکونی، اداری، تجاری و ….

  • این سیستم شامل قاب های فلزی سبک پیش ساخته با سطح مقطع U و C می باشد که یک یا چند لایه صفحات روکش دار گچی کناف به وسیله پیچ های اتصال مخصوص بر روی این قاب های فلزی نصب می گردند.
  • برای کسب اطلاعات بیشتردر ارتباط با آسمان مجازی و نحوه اجرای آن و دیدن نمونه کارها کلیک کنید.
  • از یک تراز حبابی استفاده کنید و یک خط مستقیم را به طور کامل با مداد یا ریسمان رنگی در اطراف اتاق خود بکشید.
  • سقف‌های کاذب به طور فزاینده‌ای در معماری مدرن گنجانده می‌شوند؛ زیرا نه تنها ارزش زیبایی به آن‌ها می‌بخشد، بلکه عمق و لایه‌های بصری نیز برای کاربری و بازدهی بیشتر فضا، ایجاد می‌کنند.
  • همچنین توجه به جذابیت های معماری این عنصر ساختمانی نظیر تنوع بافت و رنگ، قابلیت انعطاف پذیری در اجرا و … حائز اهمیت است.