خرید دوربین مداربستهلیست قیمت به روز 1401 | binacctv

شما عزیزان می مجله خبری دوربین مداربسته بیناید از مشاوره رایگان ایمن موج ثامن استفاده کنید تا کارشناسان ما مناسب ترین دوربین مداربسته مخصوص به شما را معرفی کنند. به شما کمک میکنیم که امنیت و آرامش بیشتری داشته باشید؛ شرکت کیانام ارتباط تولید کننده تجهیزات نظارت الکترونیک و دوربین مداربسته با برند اسفیورد در ایران می باشد و با تمرکز بر خدمات پس از فروش شایسته و آموزش های قبل و بعد از خرید است. و اصلی ترین دلایلی که افراد از دوربین مداربسته برای امنیت منزل و محل کار خود استفاده نمی کنند، قیمت بالا و عدم اطمینان به خدمات پس از فروش است که دوربین مداربسته اسفیورد یک تجربه متفاوت را برای شما ایجاد می کند.

دوربین های مداربسته آنالوگ ساده ترین و قدیمی ترین نوع دوربین مداربسته هستند که اتصال با سیم و نصب آسانی دارند. دوربین های مداربسته آنالوگ نسبت به دوربین های مداربسته تحت شبکه کیفیت تصویر پایین تری دارند. این دوربین ها از طریق کابل کواکسیال به دستگاه DVR متصل می شود و ضبط و نگهداری تصاویر توسط دستگاه DVR انجام می شود. دوربین های مداربسته از نظر تکنولوژی به سه دسته ی آنالوگ، تحت شبکه (آی پی) و دوربین مداربسته AHD تقسیم می شوند. دوربین های آنالوگ قدیمی ترین نسل دوربین های مداربسته هستند و نصب آن ها از طریق کابل کواکسیال انجام می شود و معایب خاص خودشان از جمله نویز پذیری، اختلال در تصویر و … دوربین های آی پی نسل جدید دوربین مدار بسته هستند که امروزه بیشتر بازار را در دست خود گرفته اند ومزایای زیادی نسبت به دوربین های آنالوگ دارند.

http://dekorasiyon.ir

دوربین های با لنز ثابت قابل تنظیم نبوده و صرفا در جهتی که نصب می شوند تصویر برداری می کنند. پس زمانی که دو قیمت مختلف را با هم مقایسه می کنید حتماً به قیمت نصب و متراژ و اجرت کابل کشی توجه نمایید. بخصوص در جاهایی که تعداد دوربین ها زیاد است و یا فاصله دوربین ها تا DVR زیاد می باشد و متراژ کابل کشی زیاد است، این مورد بسیار تاثیر گذار است. هرچقدر ظرفیت هارد و همچنین سرعت گردش آن بیشتر باشد قیمت آن بالاتر می باشد. هارد یک تجهیز گران قیمت است و در مواردی حتی قیمت آن از دستگاه DVR نیز بیشتر می باشد. همینطور تفاوت هایی در نوع پردازش تصویر، پهنای باند مصرفی و نحوه اتصال به شبکه و نصب در آنها وجود دارد.

  • با توجه به انتخاب هر یک از این حالت ها برای دوربین مداربسته بر طبق زمان مندی مشخص در طول یک شبانه روز ، فضای هارد اشغالی سیستم دوربین مداربسته می تواند متفاوت باشد.
  • پیش از نهایی کردن سفارش خود روی سایت، با ما تماس بگیرید تا اقدامات مربوط به دریافت فاکتور صورت بگیرد.
  • دوربین‌های مداربسته از دهه 1970 مورد استفاده قرار گرفته‌اند و خانه‌ها و مشاغل زیادی وجود دارند که دارای کابل کواکسی هستند.
  • لذا برای اتصالات طولانی بهتر است از دوربین های IP و سوئیچ به تعداد پورت مورد نیاز استفاده کنیم .

دوربین مداربسته باکس که نسل قدیم دوربین های مداربسته بود که بیشتر آنها را در اماکنی مانند بانک ها و طلافروشی ها میبینیم، این دوربین ها به دلیل امکان جابجایی لنز و عدم محدودیت نصب لنز در انواع مختلف آن بسیار محبوب است. می توان گفت که یکی از مهم ترین دلایل نصب دوربین مداربسته، افزایش و تامین امنیت می باشد، همچنین قابل به ذکر است که نصب دوربین مداربسته باعث جلوگیری از جرم، ثبت اتفاقات، نظارت، کنترل از راه دور و… نصب دوربین مداربسته می تواند اهداف زیادی داشته باشد اما یکی از مهم ترین اهداف آن، برقراری امنیت می باشد.

دستگاه ضبط تصاویر دوربین مدار بسته DVR

دوربین های اسپید دام دارای زوم فوق العاده ای هستند و این یکی از مهم ترین مزایا دوربین مداربسته است. دوربین مداربسته دام به علت جنس بدنه و مقاومت پایینی که دارد و همچنین شکل ظاهری آن مناسب نصب در فضای باز نمی باشد. دوربین مداربسته دام دارای ظاهری زیبایی می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد وقتی می خواهند دوربین مداربسته را در مکان های داخلی نصب کنند، انتخابشان دوربین مداربسته دام خواهد بود. همچنین با توجه به امکان راه داشتن پشت بام از خانه های اطراف دیوار ها و مرز بین دیوار همسایه را نیز با دوربین مدار بسته دید درشب قوی پوشش دهید.

دوربین مداربسته پینهول