بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل بدون هزینه | zabannew

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل بدون هزینه | zabannew

یادگیری انگلیسی در کلاس درس به این معنی نیست که شما باید در کلاس‌های رسمی انگلیسی شرکت کنید بلکه به این معنی است که شما اگر خودتان را در کلاس درس تجسم کنید بهتر می‌آموزید. با روش کلاس درس، شما با قوانین دستور زبان، املا و واژگان، زبان را از پایه و اساس شروع می‌کنید. داستان خیلی هیجان انگیز است و به سختی می توانید کتاب را زمین بگذارید!

مهارت نوشتن

این‌که امروز سطح گسترده‌تری از جامعه با زبان انگلیسی آشناست و حدود حدأقلی این آشنایی به‌طور محسوسی رو به افزایش است، نشان از ناگریزی ما در این مسیر دارد. البته که همچنان این آشنایی حدأقلی لازم با زبان، تا تسلًطِ کامل بر آن، طیف بسیار وسیعی را در بر دارد؛ ضروریات و تمایلات ما در زندگی اجتماعی و فردی می‌تواند چشم‌اندازی از جایگاه مورد نیازمان در این گستره را پیش رو بگذارد. همین هدف و البته موقعیت کنونی شما در نسبت با آن، تعیین کننده راه است. به آشپزی علاقه دارید یا موسیقی؟ دوست دارید به صورت خودآموز گیتار یاد بگیرید؟ می‌توانید با مشاهده فایل‌های آموزشی زبان انگلیسی این کار را انجام دهید. این روش بسیار موثر خواهد بود و به بهبود تمامی مهارت‌های انگلیسی شما کمک می‌رساند. از نرم افزارهای اختصاصی لغات زبان انگلیسی مانند Duolingo, Babbel, اطلاعات بیشتر Memrise و … استفاده کنید.

طبق تحقیقاتی که توسط تیم Busuu و دانشگاه سیتی نیویورک و دانشگاه کارولینای جنوبی در سال 2016 صورت گرفت، مشخص شد که 22 ساعت آموزش در Busuu معادل یک ترم یادگیری زبان در کالج است. این اپلیکیشن به مدت بیست سال است که توسط میلیون ها کاربر مورد استفاده قرار می گیرد و مطالب و دروس موجود هر ساله توسط اساتید برتر مورد بررسی قرار می گیرد و آپدیت می شوند و برای هر دو سیستم عامل انروید وIOS قابل استفاده است. این سیستم همچنین دارای بستری است که به شما این امکان را می دهد تا هر درس دیگر را به یک مربی برنامه ریزی کنید و پیش ببرید. درمیان بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل اپلیکیشن های آموزش زبان نیز جای خود را بازکرده‌اند. گوشی همراه همیشه ابزار خوبی برای استفاده از این اپلیکیشن ها است.

اگر نگران اشتباه نوشتن هستید، همیشه می‌توانید نوشته‌های خود را به انگلیسی زبانان با به معلم خود نشان داده و از آنها کمک بگیرید. وبسایت Lang-8 هم جایی است که می‌توانید از افراد Native برای تصحیح نوشته‌های خود کمک بگیرید. اگر به دنبال منابع ویدئویی دیگری جز فیلم و سریال هستید، FluentU را هم امتحان کنید. شاید در ابتدای راه‌کار کمی سخت باشد اما به شما قول می‌دهیم که به‌مرورزمان متوجه تأثیر شگفت‌انگیز آن بر مهارت زبانی خود خواهید شد. شما می توانید به گوگل پلی مراجعه کنید و نرم افزار های زبان را نصب کنید!

  • در طول روز زمان زیادی را در محیط خانه یا محیط کاری خود می‌گذرانید.
  • در شبکه‌های اجتماعی در پیج‌ها و موضوعاتی که انگلیسی هستند مشارکت کنید و حرف بزنید.
  • باز هم می‌گویم برای اطلاعات بیشتر از کلاس آنلاین حتما صفحه اختصاصی کلاس آنلاین را مطالعه کنید.
  • من فیلم‌های اکشن و کمدی را دوست دارم و یک سری افراد فیلم‌های درام را دوست دارند، عده‌ای ترسناک و … .
  • معمولاً مؤسسات برتر زبان انگلیسی به زبان‌آموزانی که به دلایل مختلف ازجمله کمبود وقت، کمبود بودجه و یا دوری مسیر و … نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند، خدمات آنلاین ارائه می‌دهند.
نقش اصلی داستان، هومِر سیمپسون (Homer Simpson)، یک بازرس دست و پا چلفتی و بامزه است که در یک نیروگاه هسته ای محلی کار می کند. همسرش، مارج و سه فرزندشان هم، دیگر نقش های اصلی این برنامه هستند. دنیای کتاب های داستان، دنیای بسیار بزرگی می‌باشد که می‌توانید خود را در این دنیا گم کنید. یکی از موثر ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی مطالعه کتاب های داستان انگلیسی است و ما به شدت به شما استفاده از کتاب های داستان انگلیسی را به منظور یادگیری زبان انگلیسی پیشنهاد می‌کنیم. استفاده از کتاب های داستان و یا رمانی می‌باشد که همیشه قصد خواندن آن ها را داشته اید چه بهتر است که آن ها را با زبان اصلی خود یعنی انگلیسی بخوانید و هم از خواندن آن ها هم از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید. اما همانطور که در بالا اشاره کردیم، هر گونه فعالیت مرتبط با زبان انگلیسی که از آن لذت ببرید، برای تقویت زبان شما بسیار مفید است.

آموزش افعال در زبان انگلیسی: انواع فعل و ویژگی‌هایشان به زبان ساده