بایگانی‌های شیر پروانه ای باترفلای ولو سالار صنعت نیواد | kasrasaran

بایگانی‌های شیر پروانه ای باترفلای ولو سالار صنعت نیواد | kasrasaran

در نوع بدون فلنج، فقط یک صفحه به شیر متصل است و همین صفحه به خط لوله نصب می شیرآلات صنعتی کرج شود. شیر پروانه ای از نظر نوع اتصال به دو دسته فلنج دار و بدون فلنج تقسیم می شود. این دسته از شیرها به دلیل اصطکاک زیاد با جریان سیال برای شرایط کاری با فشار کم و دبی پایین مناسب هستند. شیرهای پروانه ای به دو دسته بزرگ شیرهای هم مرکز و غیر هم مرکز تقسیم می شوند که نوع غیر هم مرکز آن چند زیردسته دارد. به دلیل تماس دائمی دیسک با سیال حتی موقعی که شیر باز است،
افت فشار سیال در این شیر بسیار بیشتر از شیر توپی است. شیر پروانه ای عملکردی مشابه شیر توپی دارد و به صورت آنی و در کمترین زمان جریان سیال را قطع می کند.

  • به علاوه، آنها معمولاً بسیار ارزانتر از یک شیر توپی با همان اندازه هستند.
  • این گیربکس از نوع حلزونی است که دارای دو عدد چرخ‌دنده، یکی در سمت فرمان دستی و دیگری در سمت استم شیر قرار دارد.
  • از بین انواع دریچه ها، شیر پروانه ای به دلایل مختلف از جمله برخی از موارد ذکر شده به عنوان وسیله کنترل استفاده می شود.

این گیربکس از نوع حلزونی است که دارای دو عدد چرخ‌دنده، یکی در سمت فرمان دستی و دیگری در سمت استم شیر قرار دارد. تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای شرکت آبادگستر تاسیسات ایرانیان محفوظ است. شایان ذکر است لیست قیمت اطفا حریق دویار و در منوی بالای سایت در قسمت دانلودها »  لیست قیمت قابل دستیابی و دانلود است.

شیر پروانه ای ویفری فولادی:

از برندهای شناخته شده در ولوهای پروانه ای میتوان برند Keystone را نام برد. اگر سیال آب باشد که خورندگی نداشته باشد از متریال چدنی استفاده می شود.

باترفلای ولو برقی

در ساخت دیسک باترفلای ولو معمولا از چدن، آلومینیوم، کربن استیل، استنلس استیل، آلومینیوم برنز و آهن انعطاف پذیر ساخته می‌شود. اگر به دنبال خرید شیر پروانه ای با سرعت بالا هستید، پیشنهاد ما به شما نوع پنوماتیکی یا باد است. این مدل در دو نوع تدریجی و قطع و وصلی در بازار موجود است و در مواردی به کار می‌رود که محدودیتی برای کمپرسور باد وجود نداشته باشد. می‌توان گفت که قیمت شیر باترفلای ولو پنوماتیکی در مقایسه با دیگر گزینه‌‌ها کمتر است.

فولاد ضد زنگ ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد، اما در برابر خوردگی و دماهای بالا مقاوم است. در شرایط شدید، جایی که افت فشار و خوردگی زیاد است، ممکن است به یک شیر پروانه ای‌ ساخته‌ شده از مجوزهای ویژه نیاز باشد. شیر پروانه ای٬ باترفلای ولو از پرکابردترین انواع شیرها در صنعت پاپینگ است. شیر پروانه‌ای یا Butterfly Valve در علم مهندسی مکانیک یک نوع شیر است که برای کنترل جریان سیالات به کار می ‌رود. شیر پروانه ای از یک صفحه گرد و شبه مستطیل با سوراخی در وسط آن تشکیل شده است که به عنوان پروانه شناخته می ‌شود.